Dodany: 2011-03-16 15:02:55

Czym jest partnerstwo publiczno-prywatneMożliwości na zdobycie intratnych zleceń jest dziś wiele. Nie wszyscy przedsiębiorcy wiedzą jednak jak się do tego przygotować i gdzie poszukiwać kontrahentów na świadczone przez siebie usługi.

 

Metodą, która doskonale sprawdza się od wielu lat jest partnerstwo publiczno – prywatne. Dzięki temu, iż przedsiębiorcy mogą współpracować z instytucjami pożytku publicznego, w tym także jednostkami samorządu terytorialnego przy wykonywaniu zadań zleconych, leżących w gestii instytucji publicznej zarówno przedsiębiorca jak i jednostka samorządowa zyskuje.

 

Większość czynności odbywa się bowiem przy podziale zarówno zysków jak i ryzyka ponoszonego przy ich wykonywaniu, dzięki czemu partnerstwo  publiczno – prywatne jest znacznie bardziej korzystnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców. Wszystkie zadania określa bowiem umowa, w której określone zostają poszczególne zakresy zadań i wszystkie niezbędne informacje ku temu, by umowa o partnerstwo publiczno – prywatne mogła zostać podpisana przez obydwie strony.

 

Więcej informacji o partnerstwie publiczno-prywatnym dostarczą wszystkim zainteresowanym specjalistyczne strony www..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest partnerstwo publiczno-prywatne
Nick: