Dodany: 2012-02-29 12:47:46
 

PPP hybrydoweZakładając firmę nie zawsze jesteśmy pewni co do tego w jaki sposób będziemy zdobywać kapitał na jej funkcjonowanie. Możliwości jednak są. Od nas zależy jednak w jaki sposób wykorzystamy naszą szansę.

 

Nie od dziś wiadomo, że w biznesie nie ma sentymentów i trzeba wykorzystywać każdą nadarzającą się okazję aby utrzymać się na rynku, zwłaszcza kiedy środki na działalność pochodzą z UE. Jedną ze skuteczniejszych metod zapewnienia sobie środków jest partnerstwo publiczno – prywatne.

 

Z jego możliwości od wielu lat korzystają z powodzeniem polscy i zagraniczni inwestorzy. W przypadku naszych rodzimych przedsiębiorców doskonale się sprawdza również hybrydowe partnerstwo publiczno – prywatne oparte na pokryciu części finansowania inwestycji ze środków Unii Europejskiej. Dzięki tej możliwości znacznie więcej osiągają partnerzy biznesowi – samorządy i przedsiębiorstwa prywatne z nimi współpracujące właśnie poprzez hybrydowe partnerstwo publiczno – prywatne czy to poprzez koncesję na roboty budowlane czy na podstawie ustawy o PPP..

Dodaj nowy komentarz do artykułu PPP hybrydowe
Nick: