Dodany: 2012-02-29 12:31:08
 

Czy PPP ma wpływ na politykę lokalnąKażdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że prowadzenie nawet niewielkiego przedsiębiorstwa to znacznie lepsze warunki dla każdego. I to nie tylko w chwili, kiedy jesteśmy młodzi i nasza firma się rozwija lecz również wówczas, kiedy kończymy karierę jako prowadząc działalność gospodarczą i przekazujemy stery następcom.

 

Mało kto jednak zastanawia się nad tym czy finansowanie działań poprzez partnerstwo publiczno - prywatne może stać się naszym udziałem i jaki będzie mieć ono wpływ na politykę lokalną i czy będzie go mieć w ogóle. Oczywiście odpowiedz jest twierdząca gdyż partnerstwo publiczno - prywatne będzie miało ogromny wpływ na lokalny rynek.

 

I to nie tylko jeśli chodzi o zwiększenie zatrudnienia na danym obszarze lecz przede wszystkim przez to, że środowisko społeczeństwa w znaczący sposób będzie uzależnione od powziętych na najwyższych szczeblach decyzji administracyjnych, których przedmiotem będzie właśnie partnerstwo publiczno - prywatne. Widać to chociażby na przykładach samorządów przed którymi stoi zadanie stworzenia praktycznie od podstaw całej infrastruktury na zbliżające się mistrzostwa europy piłce nożnej..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czy PPP ma wpływ na politykę lokalną
Nick: