Dodany: 2012-02-29 12:26:39
 

Zadania wykonywane w ramach PPPZakres zadań które mogą zostać wykonane w przypadku partnerstwa publiczno - prywatne jest bardzo szeroki. Mogą one obejmować praktycznie wszystkie dziedziny gospodarki i rynku.

 

To, jakie zadania będą realizowane przez partnerstwo publiczno - prywatne zależne jest tylko i wyłącznie od potrzeb instytucji publicznej, która na zadania te rozpisuje przetarg. Przystępując do przetargu, którego przedmiotem jest właśnie partnerstwo publiczno - prywatne i zadania które przy jego pomocy będzie musiał wykonać podmiot prywatny koniecznym staje się wniesienie odpowiedniego radium.

 

Jego wysokość ustalona jest oczywiście przez podmiot zlecający, którym może być zarówno instytucja samorządowa jak i organ wojewódzki. Wystawiając obwieszczenie o przetargu na realizację zadań instytucja określa zasady, na jakich będzie przeprowadzone postępowanie wyłaniające zwycięzcę, który poprzez partnerstwo publiczno - prywatne będzie beneficjentem. Będą to zadanie polegające głównie na trzymaniu się sztywno harmonogramu które przedstawia przedsiębiorca w punktach w ofercie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zadania wykonywane w ramach PPP
Nick: