Dodany: 2012-02-29 12:19:01
 

Korzyści płynące z PPPWybierając partnerstwo publiczno – prywatne jako formę finansowania prowadzenia biznesu z cała pewnością będziemy zastanawiać się nad korzyściami jakie ta forma będzie za sobą niosła dla naszej.

 

Nie od dziś wiemy, że środki wypłacane przez instytucje publiczne podmiotom prywatnym za wykonane dla nich prace to bardzo dużą część pieniędzy, które wpływają do firmowej kasy. Stawiając na partnerstwo publiczno - prywatne a więc głównie uczestnicząc w przetargach publicznych na realizację zadań samorządowych każde przedsiębiorstwo niezależnie od jego wielkości zapewnia sobie pewne pieniądze.

 

W odróżnieniu od umów podpisywanych z podmiotami prywatnymi tutaj kary za niedotrzymanie umówionych terminów będą wynosić bardzo duże pieniądze. Na firmie, która nie wywiąże się z kontraktu nie pozostanie również sucha nitka jeśli mowa o zdobyciu nowych klientów w przyszłości będzie o nich znacznie trudniej. Negatywne rekomendacje to najgorszy z możliwych scenariuszy przez co partnerstwo publiczno - prywatne nie jest dla wszystkich korzystnym rozwiązaniem..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Korzyści płynące z PPP
Nick: