Dodany: 2012-02-29 11:59:19
 

Raportowanie zobowiązań w PPPChyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że prowadzenie własnego biznesu nie ważne czy będzie on mała, średnią czy dużą firmą będzie nieść za sobą nie tylko zyski lecz również zobowiązania wobec partnerów biznesowych z którymi będziemy współpracować czy to produkując różnego typu dobra czy też świadcząc usługi.

 

Każda działalność nie może obyć się bez dodatkowego wsparcia ze strony innych przedsiębiorców. Tak działa również partnerstwo publiczno – prywatne pomimo, że stanowi ono zupełnie inny sposób finansowania prowadzonego biznesu. Nie ulega jednak wątpliwości, że samo raportowanie zobowiązań poprzez partnerstwo publiczno – prywatne to często jedyny sposób na to, aby zyskać w oczach przyszłych partnerów biznesowych.

 

Dzięki na bieżąco przygotowywanym raportom finansowym przez przedsiębiorstwo będzie można przestawić sytuację finansową firmy a tym samym udział w przetargach publicznych będzie jeszcze skuteczniejszy. Nie możemy jednak z góry założyć, że partnerstwo publiczno – prywatne zawsze poprzez raportowanie zobowiązań.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Raportowanie zobowiązań w PPP
Nick: