Dodany: 2012-02-29 11:51:36
 

Co określamy jako partnerstwo publiczno – prywatneKażde przedsiębiorstwo zastanawia się bardzo często w jaki sposób zwiększyć swoją płynność finansową by móc zaspokajać swoje podstawowe potrzeby i nie martwić się o to, że pieniądze za zrealizowane zlecenia nie wpłyną na konto.

 

Takim rozwiązaniem jest chociażby partnerstwo publiczno - prywatne. Jako nieliczna z metod finansowania biznesu zapewnia bardzo dużo możliwości nawet niewielkim przedsiębiorstwom zatrudniającym jedynie kilkanaście osób.

 

Różnica pomiędzy sposobem finansowania z którego korzysta obecnie większość przedsiębiorstw a więc rozliczaniem się za wykonane prace przy pomocy faktur a umowami o partnerstwo publiczno - prywatne polega w głównej mierze na tym, że firma ubiegająca się o start w przetargach oraz po ich wygraniu oraz zakończeniu prac będzie musiała przestawić odpowiednie dokumenty stwierdzające fakt zgodności ze wszystkimi wytycznymi zawartymi w umowie o partnerstwo publiczno – prywatne pomiędzy firmą prywatną a podmiotem administracji publicznej który realizuje daną inwestycję poprzez przetarg publiczny..

Nick: